Novinka, bavlněné povlečení Den v Paříži, noc v Londýně

Novinky

Viděli jste někdy povlečení, které mění barvu a dezén?


Svítícì BAVLNNÉ PŘIKRÝVKY: DEN V PAŘÍŽI, NOC V LONDÝNĚ BÍLÉ"

Představte si svět, kde, když se zhasnou světla, váš pokoj se stane mystickým útočištěm. Tento sen můžete proměnit ve skutečnost s přehozem, který svítí ve tmě. Tyto okouzlující pokrývky nejen přidávají do vaší spálne pohodu a teplo, ale také přinášejí do vašeho pokoje kouzelný nádech. V tomto článku se podíváme na fascinující svět svítících přehozů a zjistíme, jak mohou snadno zdokonalit estetiku vaší ložnice.

Magie technologie světících ve tmě:

""Příběh za tímto mistrovským dílem""

"Kdysi žila fascinující dívka jménem Lily ve tiché vesnici zasazené mezi kopce a staré lesy. Lily byla známá svou láskou ke všemu mystickému a svou bohatou představivostí. Jednou Lily, zkoumáte starý půdorys své babičky domově, narazila na prašivou truhlu. Teplé, etérové světlo naplnilo místnost, když ji otevřela, odhalující bohatství magických artefaktů a dávno zapomenutých vzpomínek.

Podivný povlak na přikrývce, téměř třpytící se i ve slabém světle na půdě, spočíval na dně truhly. Zvědavě Lily jej opatrně rozvinula, odhalujíc krásný přehoz na přikrývku zdobený nebeským vzorem, který se zdál ožívat hvězdami a souhvězdími. Lily však netušila, že to byla žádná obyčejná přikrývka - byla to mistrovská práce, která svítila ve tmě.

Když se setmělo nad městem, Lily si ustlala s kouzelným přehozem, její pokoj se proměnil v nebeskou krajinu. Hvězdy na přikrývce začaly jemně svítit, vrhajíce jemné, okouzlující světlo.

Zpráva o Lilyině mimořádném přehozu se rozšířila po celém městě. Brzy se k Lilyině domovu hrnuly děti i dospělí, aby viděli magické divadlo. Jednou tiché město nyní šumělo vzrušením, když sousedé obdivovali nebeské představení v Lilyině ložnici.

Když sláva svítících přehozů rostla, obyvatelé města začali přijímat kouzlo, které neočekávaně obohatilo jejich životy.

Svítící přehozy nejen přinesly radost a úžas, ale staly se i symbolem kouzla, které existuje v obyčejném. Lilyino malé město, kdysi klidné a nenápadné, se stalo zářícím centrem kreativity a představivosti, všechno díky objevu zdánlivě obyčejného přehozu s neobvyklým tajemstvím.

A tak se příběh Lily a svítícího přehozu stal povídáním o lůžkových konverzacích, připomínkou toho, že někdy se nejokouzlujícější magie nachází na nejneočekávanějších místech."

https://youtu.be/T2IfniBiC8g

 

 

Estetický půvab: Jedním z klíčových lákadel svítících přehozů je jejich estetická přitažlivost. Během dne vypadají jako jakýkoli jiný stylový doplněk ložního prádla, dostupný v různých barvách, vzorech a designech. Jakmile však začne noc, odhalí svou magickou stránku, vrhajíce na váš pokoj jemné a nadpřirozené světlo, které dodává jedinečný půvab.

Ideální pro všechny věkové kategorie: Tyto přehozy jsou ideální pro lidi všech věkových kategorií a nejsou určeny pouze pro děti. Svítící přehozy oslovují širokou škálu zákazníků, od dětí, které hledají kreativní a zábavný noční rituál, až po dospělé, kteří chtějí do svého spánkového prostoru přidat trochu kouzla. Jsou skvělým způsobem, jak do vaší ložnice vnést kreativitu a představivost.

Vytváření uklidňující atmosféry: Jemné světlo, které tyto přehozy vydávají, vytváří klidnou a uvolňující atmosféru. Měkké osvětlení nejen vizuálně působí, ale přispívá k klidnému prostředí, které podporuje klidnější noční spánek. Je to ideální volba pro ty, kteří oceňují klidné a uklidňující prostředí ložnice.

Vzdělávací hodnota: Pro děti nabízejí svítící přehozy vzdělávací prvek. Poutavé světlo může vzbudit zájem o vědu, když se děti začnou zajímat o technologii za luminiscencí. Je to nenápadný a zábavný způsob, jak představit vědecké koncepty a podnítit lásku k učení.

Údržba a péče: O péči o svůj svítící přehoz je snadné. Obvykle jsou strojopratelné, a efekt světícího se udržuje i po několika praních. Je však důležité dodržovat pokyny k údržbě poskytnuté výrobcem, aby se zajistila dlouhověkost jak přehozu, tak jeho schopnosti svítit ve tmě.

Zahájení konverzace: Pořádáte pyžamovou párty nebo jedinečný noční pobyt? Tyto prostěradla vás učiní mluveným tématem města.

Závěr: Svítící přehoz ve tmě je více než pouhý dekorační kus pro ložní prádlo; je to brána do nádherného, uklidňujícího světa. Tyto přehozy nabízejí ideální kombinaci designu, pohodlí a špetky kouzla, ať už přestavujete pokoj svého dítěte nebo přidáváte speciální dotek do svého vlastního prostoru. Svítící přehoz na přikrývku vám může pomoci ombrace kouzlo noci a přinést světlé sny do vaší ložnice.

Každý kus, který jsme navrhli, je omezenou edicí sbírky a představuje práci lásky a péče. Věříme, že si užijete zdobení svého prostoru těmito přehozy na peřiny a potahy na polštáře stejně, jako milujeme jejich tvorbu.

 

Matracové chrániče slyšeli jste o nich ale nevíte na co jsou dobré?

Matracové chrániče slyšeli jste o nich ale nevíte na co jsou dobré? 

Tak vám je přiblížíme. 

Kvalitní matrace něco stojí a proto se všichni snažíme, aby vydržela co nejdéle. Ať už máte rádi snídani do postele, spí s vámi domácí mazlíčci nebo ji často okupují děti. Nehoda v podobě rozlitého pití, loužičky nebo dalších nečistot, ale i potu se může přihodit každému. 

Na matraci sice máte snímatelný potah ale zkoušeli jste ho sundat a nandat znovu? Nejen, že je to zdlouhavé a často je zapotřebí další osoby na pomoc, ale i když nedodržíte doporučený prací postup, může se stát, že se potah srazí. 

Na to je tu matracový chránič. V naší nabídce najdete rozměry od 90cm přes atypické 120,140,180x200 cm, ale i dětské 60x120 nebo 70x140cm. Výběr rozměru je velmi důležitý, protože se pokládá na matraci musí přesně sedět šířka. V rozích je našitá široká guma, která se podhrne pod matraci a díky tomu chránič neklouže a perfektně drží. 

Vrchní materiál je příjemné froté, spodní je speciální nepropustný PU zátěr Softcel®, který je zároveň prodyšný a nevyhovuje roztočům, takže se od vás určitě odstěhují. 

Díky povrchové úpravě froté, můžete používat i bez prostěradla, většina zákazníků však na chránič ještě povléká prostěradlo, aby se chránič nemusel tak často prát. Spodní neprodustný zátěr zabrání promočení matrace i když na něj vylejete větší množství tekutin. Nemusíte bát, že se na chrániči budete potit, je prodyšný, nešustí a vlastně o něm ani nevíte. 

Doporučujeme prát na 60 °C, nepoužívejte sušičku a nesmí se žehlit. 
 
Chránič se dává přímo na matraci na něj pak povlečete prostěradlo, které máte oblíbené. 
 
Už víte proč používat chrániče? Určitě je to velice užitečná věc, která prodlouží život vaší matrace. 

 

Není bavlna jako bavlna?

Bavlna je v současné době jednou z nejrozšířenějších textilních surovin. Její produkce přesahuje 25 miliónů tun ročně a plocha, na které se pěstuje bavlník zabírá asi 2,5% světové obdělávané půdy.

Bavlněná látka se vyrábí z vláken ze semen rostliny rodu bavlníku (Gossypium), který tvoří asi 40 různých druhů. Bavlník jsou tropické nebo subtropické keřovité rostliny, které dosahují výšky od 1,5 m do 3 m. Po odkvetení se vytvoří tobolka, která obsahuje okolo pěti semen a je obrostlá jemnými chomáčky vláken.  

Nejvyšší produkce bavlny pochází z Číny, Indie, Pákistánu. 

Zpracování bavlny je dlouhý a složitý proces. 

Měkkost a jemnost bavlněných látek, na které jsme si již zvykli, jsou výsledkem mnohanásobného chemického zpracování. Bavlněná vlákna přicházejí do textilních továren pokryta mnoha vrstvami pesticidních a jiných postřiků, avšak během přeměny na konečný výrobek se většina těchto chemikálií vymyje, ať už při praní, či bělení a barvení. 

Bavlna vděčí za svoji oblíbenost několika faktorům. Je velmi příjemná na omak, dobře saje, má dobrou pevnost a dobře se udržuje (pere). 

Kvalita bavlněné látky záleží na jejím zpracování, hustotě tkaní, gramáži ale i na způsobu barvení a kvalitě použitých barev. 

Před prvním použitím doporučujeme vždy povlečení vyprat zapnuté naruby. Barevné perte max na 40 stupňů, bílé můžete až na 60. Vždy dodržujte pokyny uvedené na obalu povlečení. Prodloužíte tím jeho životnost i barevnost. 

Provoňte si domov

Navození té správné atmosféry vašeho domova můžete podpořit provoněním vůněmi na textil. Nově máme v sortimentu vůně na textil, které můžete použít na ložní prádlo, polštáře nebo i záclony a závěsy.

Vybírat můžete z vůní levandule, která navozuje pocit pohody a klidu a z ložnice tak vytvoří klidnou oázu pro příjemný spánek 

 

Další květinovou vůní je romatický šeřík, který přinese do vaší ložnice romantickou náladu. 

A pokud jste milovníci svěžích vůní, sáhněte po neotřelé kombinaci meruněk, citrusů a moře, kterou nabízíme pod názvem Fumé rubis 

Nastříkejte vůni na libovolné místo a nechejte jii, ať se postupně uvolňuje do místnosti a provoní celý prostor podle vaší nálady. 

 

"); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');