Novinka, bavlněné povlečení Den v Paříži, noc v Londýně

TYPY POVLEČENÍ

Typy povlečení:

Krepové
Krepové povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, vyznačuje se však typickou zvrásněnou úpravou, kdy je vždy pruh hladký a pruh zvrásněný. Velkou výhodou krepu je, že jej není potřeba žehlit, aby povlečení dobře vypadalo. Jinak má všechny vlastnosti bavlny, je savé, měkké, prodyšné, stálobarevné a drží tvar i po mnoha vypráních
 
Bavlněné
Klasický materiál na výrobu povlečení. Bavlněné povlečení je prodyšné, příjemné a jemné na dotek. Bavlna je přírodní materiál, takže povlečení z ní je vhodné pro celoroční použití. Další jeho výhodou je stálobarevnost a to, že drží tvar i po mnoha vypráních. 
 
Z Polybavlny
Polybavlna je směs 80% bavlny a 20% polyesteru. Polybavlněné povlečení má vlastnosti povlečení z bavlny a jeho velkou výhodou je to, že se tolik nemačká a je lehčí než klasické bavlněné povlečení.
 
Damaškové
Damaškové povlečení bylo oblíbené už za našich babiček a právem je nazýváno luxusním. Je vyrobeno ze 100% bavlny a díky stylu tkaní je pevné, ale velmi hebké na dotek, prodyšné a savé. Bavlněné damaškové povlečení má skvělé termoregulační vlastnosti, a tak jej využijete po celý rok, v zimě vás bude příjemně hřát a v létě se pod ním nebudete potit.
 
Flanelové
Flanelové povlečení je vyrobeno ze 100% jemně česané bavlny. Je prodyšné, příjemné a hebké na dotek. Flanel je hřejivý materiál, takže povlečení z něj je ideální do chladných měsíců. 
 
3D
3D povlečení je vyrobeno z hladkého mikrovlákna, které je díky své stálobarevnosti ideální pro 3D potisk. Povlečení s 3D tiskem se vyznačují výraznou barevností, která vydrží i po mnoha vypráních. Mikrovlákno je označováno za materiál budoucnosti, který předčí klasickou bavlnu. 
 
Mikroflanelové
Vyrábí se ze 100% polyesteru a tvořeno hustými jemnými chloupky. Mikroflanelové povlečení je neuvěřitelně hebké, měkké a příjemné na dotek. Jeho hlavní charakteristikou je vysoká hřejivost, proto je ideální do chladnějších dní. Přesto se nemusíte bát, že se pod ním budete potit. Lehce se udržuje a velmi rychle schne.

 

Při výběru povlečení dbejte také na jeho rozměr. 
Povlečení nabízíme v těchto variantách
 
Klasický rozměr
Jedná se o klasické povlečení na jednolůžko. Povlak na polštář má rozměr 70x90 cm a na přikrývku 140x200 cm. Toto povlečení je vhodné pro dospělé a starší děti.
 
Prodloužené povlečení
Je určené pro osoby s výškou nad 190 cm, kteří pro pohodlné spaní používají prodlouženou přikrývku. Toto povlečení má klasický rozměr povlaku polštáře 70x90 cm a prodlouženou délku povlaku přikrývky 140x220 cm  
 
Francouzské povlečení
Je známé také jako povlečení „pro dva“. Jedná se o čím dál více oblíbené povlečení dvojité šířky, pod které se vleze celá rodina. Povlak na polštář má klasický rozměr 70x90 cm a povlak na přikrývku je o rozměru 200x220 cm

Dětské povlečení 
Povlečení do dětských postýlek v ideálním rozměru pro malé děti. Povlak na polštář je v rozměru 40×60 cm a povlak na přikrývku 90 ×130 cm
"); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');