"
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
"
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 607 697 712
objednavka@povlecemevse.cz
jak-nakupovat
Doprava
Moje objednávka
Nejčastější otázky
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Reklamace
Kontakty
Píšeme pro vás blog!
Poptávky a B2B spolupráce Velkoobchod
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
HUF
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Výprodej
Podzim
Čaje
Černý čaj
,
Rooibos čaj
,
Bylinný čaj
,
Zelený čaj
,
Oolong čaj
,
Ovocný čaj
,
Bílý čaj
,
Ostatní
Novinky
Povlečení
Bavlněné povlečení FAV
Krepové povlečení
Povlečení bavlna s mikrovláknem
Flanelové povlečení
Mikroplyšové povlečení FAV
Licenční, 3D a obrázkové povlečení
Dětské povlečení do postýlky
Francouzské povlečení
Prodloužené povlečení 140x220
Damaškové povlečení
Saténové povlečení
Povlečení do 399
Povlaky na polštářky
Povlak na polštářek 40x40
,
Povlak na polštářek 40x50
,
Povlak na polštářek 40x60
,
Povlak na polštářek 45x45
,
Povlak na polštář 70x90
Certifikát Oeko-Tex ® Standard 100
Sady povlečení
Prostěradla
Jersey prostěradla FAV
Jersey prostěradla 90x200 cm
,
Jersey prostěradla 120x200 cm
,
Jersey prostěradla 140x200 cm
,
Jersey prostěradla 160x200 cm
,
Jersey prostěradla 180x200 cm
,
Jersey prostěradla 220x200 cm
,
Jersey prostěradla do dětské postýlky 60x120 cm
,
Jersey prostěradla do dětské postýlky 70x140 cm
Froté prostěradla
Froté prostěradla 90x200
,
Froté prostěradla 140x200
,
Froté prostěradla 160x200
,
Froté prostěradla 180x200
,
Froté prostěradla 220x200
,
Froté prostěradla do dětské postýlky 60x120
,
Froté prostěradla do dětské postýlky 70x140
Mikroplyšová prostěradla
Mikroplyšová prostěradla 90x200
,
Mikroplyšová prostěradla 140x200
,
Mikroplyšová prostěradla 180x200
,
Mikroplyšová prostěradla 220x200
Bavlněná prostěradla - plachty
Bambusová prostěradla
Chrániče matrací
Matrace
Plážová lehátka
Zboží II. jakost
Prostěradla Froté II.Jakost
,
Prostěradla Jersey II.Jakost
Polštáře, přikrývky, deky
Polštáře
Přikrývky
Přikrývky 140x200
,
Přikrývky 160x200
,
Francouzské přikrývky 220x200
,
Prodloužené přikrývky 140x220
Sety polštáře a přikrývky FAV
Dekorační polštářky
Polštářky
,
Povlaky na dekorační polštářky
Deky
Licenční a obrázkové deky
Licenční produkty
Ložní povlečení
Deky
Ručníky a osušky
Koupelna
Ručníky
Ručníky Premium Line
,
Ručníky Ibiza
,
Ručník Standard
,
Ručníky Top
,
Ručník Ekonom
,
Ručník Mix
,
Ručník dětský
Osušky FAV
Osušky Premium Line
,
Osuška Bigger
,
Osušky Ibiza
,
Osuška Standard
,
Osuška Top
,
Osuška Ekonom
,
Osuška Mix
,
Osuška Komfort plus
Ručníkové šaty, tuniky na pláž
Osušky a ručníky s výšivkou
Licenční a obrázkové osušky
Sady ručníků a osušek
Turban na vlasy
Žínky
Ručníky kulaté
Župany
Sprchové závěsy
Koupelnové předložky
Nábytek
matrace
Matrace
,
Matrace II
,
podle materiálu
Ložnice
Postele
,
Postelové rošty
,
Noční stolky
,
Komody
,
Skříně
,
Bytové doplňky
Pokoj a jídelna
Stoly a stolky
,
Jídelní židle
,
Jídelní stoly
,
Jídelní sestavy
,
TV stolky / Pokojové stěny
,
Komody / Vitríny
,
Sedací vaky
,
Relaxační křesla
,
Kuchyňský nábytek
Pracovna
Psací a PC stoly
,
Kancelářské židle
,
Knihovny
Úložné prostory
Skříně
,
Komody
,
Knihovny / Regály
,
Nábytek do chodby
,
Koupelnový nábytek
Zahradní nábytek
AKCE
Akční zboží
Výprodej II jakosti
Děti
Licenční a obrázkové povlečení
Povlečení do postýlky
Přikrývky a polštáře
Prostěradla do postýlky
Prostěradlo 70x140
,
Prostěradlo 60x120
Matrace a chrániče matrací
Skládací matrace
Dětské ručníky
Dětské doplňky FAV
Kuchyně
Sady kuchyňských utěrek
Utěrky
Chňapky
Ubrusy a prostírání
Ubrusy, prostírání
,
Vánoční ubrusy a prostírání
,
Velikonoční ubrusy a prostírání
Gastro ručníky
Potahy na židle
Podsedáky
Drogerie a kosmetika
Hygienické potřeby
Toaletní papír
,
Papírové ručníky
,
Papírové kapesníky
,
Vlhčené ubrousky
Drogerie
Ekologická domácnost
,
Čisticí prostředky
,
Praní prádla
,
Osvěžovače vzduchu
,
Úklidové pomůcky
Bydlení a doplňky
Bytové dekorace
,
Bytové doplňky
Kosmetika a parfémy
Vlasy
,
Tělo
,
Zuby
,
Kosmetické pomůcky
Dílna, stavba, zahrada
Zahrada
Chovatelské potřeby
Teraristika
Hobby
Zábava
Bezobal a vratné obaly
Příslušenství
Pečující kosmetika
Mýdla na ruce
,
Péče o pleť
,
Parfémy
Domácnost
EKO vychytávky
Doplňky
Drogerie a kosmetika
Drogerie
Výrobky z kamene Onyx
Výrobky z himalájské soli
Sošky a dekorace
Vonné tyčinky
Závěsy
Košíčky
Kabelky a tašky
Plážová lehátka
Zahradní sezení
Skládací matrace
Oblečení, kapesníky
Ponožky
,
Šály
,
Látkové kapesníky
,
Prádlo
,
Covid-19 roušky
,
Zimní doplňky
Bižuterie
Doplňky pro dům
Doplňky pro zahradu
Doplňky stravy
Doplňky pro psy
Pelíšky pro mazlíčky
Krmiva a směsi pro rybolov
Pivo Regent - dárkové sady
Dárkové poukazy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
HUF
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
Prostěradla
Prostěradla
, Strana 2
Jersey prostěradla FAV
Froté prostěradla
Mikroplyšová prostěradla
Bavlněná prostěradla - plachty
Bambusová prostěradla
Chrániče matrací
Matrace
Plážová lehátka
Zboží II. jakost
Nejprodávanější
–33 %
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm bílá
Kód:
5693221938-010
Původně:
149 Kč
(–33 %)
99 Kč
(82 Kč bez DPH)
–27 %
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm tmavě fialová
Kód:
5693222089-010
Původně:
149 Kč
(–27 %)
108 Kč
(89 Kč bez DPH)
–33 %
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm světle fialová
Kód:
5693222072-010
Původně:
149 Kč
(–33 %)
99 Kč
(82 Kč bez DPH)
–33 %
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm světle šedá
Kód:
5693221983-010
Původně:
149 Kč
(–33 %)
99 Kč
(82 Kč bez DPH)
–26 %
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm meruňková
Kód:
5693222003-010
Původně:
149 Kč
(–26 %)
109 Kč
(90 Kč bez DPH)
–26 %
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm tmavě šedá
Kód:
5693221990-010
Původně:
149 Kč
(–26 %)
109 Kč
(90 Kč bez DPH)
–22 %
Prostěradlo Jersey Lux 90x200 cm bílá
Kód:
5693217740-010
Původně:
229 Kč
(–22 %)
177 Kč
(146 Kč bez DPH)
–33 %
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm krémová
Kód:
5693221945-010
Původně:
149 Kč
(–33 %)
99 Kč
(82 Kč bez DPH)
–33 %
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm béžová
Kód:
5693221976-010
Původně:
149 Kč
(–33 %)
99 Kč
(82 Kč bez DPH)
–33 %
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm černá
Kód:
5693222058-010
Původně:
149 Kč
(–33 %)
99 Kč
(82 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
90
položek celkem
Cena
99
Kč
440
Kč
1
99
440
Na skladě
71
Akce
0
Novinka
2
Tip
0
Výprodej
0
Sleva
6
Poslední šance
0
Připravujeme
0
V
39
Značky
Chanar s.r.o
32
Top textil
42
Tropico
0
Materiál prostěradla
Jersey
57
Froté
15
Mikroplyš
16
Bavlna
0
Lycra
1
Bambus froté
1
Barva prostěradla
Béžová
7
Bílá
8
Černá
6
Červená
8
Fialová
12
Hnědá
6
Krémová
5
Meruňková
6
Modrá
8
Oranžová
2
Růžová
6
Šedá
13
Tyrkysová
2
Vínová
4
Zelená
7
Žlutá
6
Olivová
0
Rozměr prostěradla
90x200 cm
90
120x200 cm
12
140x200 cm
62
140x240 cm
9
160x200 cm
57
180x200 cm
99
220x200 cm
35
60x120 cm
27
70x140 cm
18
Napínací prostěradlo
Ano
90
Ne
0
Prostěradlo s gumou
Ano
90
Ne
0
Gramáž prostěradla
Lux: 170-180 gsm
31
Top: 140-150 gsm
15
Standard: 110-120 gsm
26
Top: 110-120 gsm
0
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
90
Výpis produktů
Prostěradlo Froté Lux 90x200 cm béžová
189 Kč bez DPH
229 Kč
/ ks
Detail
Kód:
5693218631-010
Prostěradlo Froté Lux 90x200 cm bílá
189 Kč bez DPH
229 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
5693218594-010
Prostěradlo Froté Lux 90x200 cm krémová
189 Kč bez DPH
229 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
5693218600-010
Novinka
Prostěradlo Froté Lux 90x200 cm růžová
189 Kč bez DPH
229 Kč
/ ks
Detail
Kód:
5693201619-010
Prostěradlo Froté Lux 90x200 cm světle šedá
189 Kč bez DPH
229 Kč
/ ks
Detail
Kód:
5693218648-010
Prostěradlo Froté Lux 90x200 cm tmavě hnědá
189 Kč bez DPH
229 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
5693218709-010
Prostěradlo Froté Lux 90x200 cm tmavě růžová
189 Kč bez DPH
229 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
5693200674-010
Prostěradlo Froté Lux 90x200 cm tmavě šedá
189 Kč bez DPH
229 Kč
/ ks
Detail
Kód:
5693218655-010
Novinka
Prostěradlo Froté Lux 90x200 cm tyrkys
189 Kč bez DPH
229 Kč
/ ks
Detail
Kód:
5693201602-010
Prostěradlo Froté Lux 90x200 cm žlutá
189 Kč bez DPH
229 Kč
/ ks
Detail
Kód:
5693218679-010
Prostěradlo Lycra 90x200cm světle růžová
206 Kč bez DPH
249 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
5693228470-010
Bambusové froté prostěradlo 90x200 cm
288 Kč bez DPH
349 Kč
/ ks
Detail
Meruňková
+ další
Kód:
02-38-0062-08-21-015
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm béžová
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
02-02-0001-02-21-010
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm bílá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
02-02-0011-01-21-010
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm bordó
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Detail
Kód:
02-02-0015-10-21-010
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm černá
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
02-02-0003-25-21-010
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm červená
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
02-02-0009-09-21-010
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm fialová lila
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Detail
Kód:
02-02-0012-12-21-010
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm hnědá
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Detail
Kód:
02-02-0006-23-21-010
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm krémová
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Detail
Kód:
02-02-0018-02-21-010
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm meruňková
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
02-02-0013-03-21-011
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm světle šedá
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
SVETLE SEDA
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm tmavě fialová
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Detail
Kód:
02-02-0014-14-21-010
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm tmavě šedá
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Detail
Kód:
02-02-0002-06-21-010
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm tmavě zelená
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Detail
Kód:
5693224397-010
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm tyrkysová
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Detail
Kód:
5693225066-010
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm zelená
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Do košíku
Kód:
02-02-0008-18-21-010
Prostěradlo Mikroplyš 90x200 cm žlutá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
313 Kč bez DPH
379 Kč
/ ks
Detail
Kód:
02-02-0013-03-21-010
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm, 4 ks, béžová
320 Kč bez DPH
387 Kč
/ balení
Měrná cena:
96,75 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
5693226735-005
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm, 4 ks, bílá
320 Kč bez DPH
387 Kč
/ balení
Měrná cena:
96,75 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
5693226698-005
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm, 4 ks, černá
320 Kč bez DPH
387 Kč
/ balení
Měrná cena:
96,75 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
5693226810-005
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm, 4 ks, krémová
320 Kč bez DPH
387 Kč
/ balení
Měrná cena:
96,75 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
5693226704-005
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm, 4 ks, meruňková
320 Kč bez DPH
387 Kč
/ balení
Měrná cena:
96,75 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
5693226766-005
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm, 4 ks, světle fialová
320 Kč bez DPH
387 Kč
/ balení
Měrná cena:
96,75 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
5693226834-005
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm, 4 ks, světle šedá
320 Kč bez DPH
387 Kč
/ balení
Měrná cena:
96,75 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
5693226742-005
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm, 4 ks, tmavě fialová
320 Kč bez DPH
387 Kč
/ balení
Měrná cena:
96,75 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
5693226841-005
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm, 4 ks, tmavě šedá
320 Kč bez DPH
387 Kč
/ balení
Měrná cena:
96,75 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
5693226759-005
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm, 4 ks, žlutá
320 Kč bez DPH
387 Kč
/ balení
Měrná cena:
96,75 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
5693226773-005
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm, 4 ks, zelená
350 Kč bez DPH
423 Kč
/ balení
Měrná cena:
105,75 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
5693226780-005
Prostěradlo Jersey Standard 90x200 cm, 4 ks, modrá
364 Kč bez DPH
440 Kč
/ balení
Měrná cena:
110 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
5693226711-005
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 2.
1
2
90
položek celkem
Nahoru
"); ttq.page(); }(window, document, 'ttq');
Powered by
Smartsupp