Povlečení Mikroplyš Fialová hvězda 140x200, 70x90 cm
Kód: 01-04-0016-14-01-020Detailní popis produktu
Povlečení Mikroplyš / Mikroflanel
Nejoblíbenější povlečení v zimním období, díky svým výborným termoregulačním vlastnostem.
Povlečení mikroplyš je neuvěřitelně hebké, měkké a příjemné na dotek. Zahřeje vás v chladných nocích, přesto se nemusíte bát, že se v něm budete potit.
Je vhodné i pro alergiky.
Balení obsahuje:
1x Povlak na polštář 70x90 cm
1x Povlak na přikrývku 140x200 cm
ZAPÍNÁNÍ NA ZIP
Povlečení je stálobarevné i po několika vypráních.
SNADNÁ ÚDRŽBA, NEMUSÍ SE ŽEHLIT, praní na 40 stupňů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikroplyšové povlečení |
|---|---|
| EAN: | 8595693202333 |
| Materiál: | 100% Polyester Microflanel – česaný |
| Barva: | fialová, bílá |
| Rozměr polštáře: | 70x90 cm |
| Rozměr přikrývky: | 140x200 cm |
| Zapínání: | zip |
| Obsah balení: | 1x povlak na polštář a přikrývku |
| Doporučená teplota praní: | 40 °C |
| Body Global: | 0,30 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
