Novinka, Plážové lehátko + osuška zdarma

Onyxová velká houba

Kód: 5693226353-015
Novinka
299 Kč / ks
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Jedinečný a mimořádný produkt, který díky atraktivnímu vzhledu a průsvitnosti při nasvícení navozuje pocit luxusu. Polodrahokam Onyx má také mnoho pozitivních účinků na fyzické i duševní zdraví člověka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná designová dekorace, která navozuje pocit luxusu díky svému lesku, barevné kresbě a průsvitnosti při nasvícení. Polodrahokam Onyx má také mnoho pozitivních účinků na fyzické i duševní zdraví člověka.


 • Použití:

Tento produkt lze použít různými způsoby:

 • Na ozdobu
 • načerpat pozitivní energii
 • přidat hodnotu vašemu místu
 • a jako dárek.                                                                                                                       
 • Vlastnosti:

Od starověku byl onyx považován za polodrahokam a používal se k výrobě šperků a liturgických předmětů. Říká se, že onyx poskytuje lekce z minulých chyb a mírných starých životních křivd, které nás ovlivňují v našem současném životě. Dále je onyx známý jako kámen, který poskytuje harmonii a vnitřní klid a v neposlední řadě přináší štěstí.

Produkty Onyx se vyznačují jedinečným vzorem, zrnitostí a širokou škálou odstínů, které sahají od světlých, nekonečných odstínů hnědé, přes zelenou až po černou. Ale nejnápadnějším rysem onyxu je jeho průsvitnost. Podsvícení kamene vytváří krásný efekt, díky kterému vynikne jeho vzor a barvy, a proto jsou onyxové dekorace v domácnostech tak oblíbené.

 • Balíček obsahuje:

1 kus Onyxová malá houba 

 • Rozměry:
 • výška: 10 cm
 • šířka: 5 cm
                                                                          

Léčivé kameny jsou v různých barvách (zelená, fialová, hnědá, krémová, vínová, černá a další) a jimi působí na člověka.        

                                                                                                                                   


 • Více o produktu:

Onyx je přírodní materiál a každý výrobek z něj vyrobený je naprostý unikát. Produkty se mohou od produktové fotografie mírně lišit tvarem, velikostí, ale hlavně barvou. Neexistuje ani jeden kus, který by byl barevně přesně identický, nemůžeme vám tedy poslat přesně stejnou barvu, jakou vidíte na fotografii. Do poznámky v objednávce nám ale napište, jakou barvu preferujete a my se vám pokusíme vyjít vstříc. 

Léčivý kámen ONYX – kámen dodávající sílu. Je velmi vzácný a už od starověku je považován za polodrahokam . Vyrábí se ručně. ONYX držený v ruce upozorní na minulá zranění.

Čištění a nabíjení: čistí se pod tekoucí vodou co nejčastěji, stejně tak i nabíjení se provádí co nejčastěji. Některé kameny se nabíjí na přímém slunci, jiné za denního světla, ale přímé slunce jim nevyhovuje a jsou i takové, které se mohou nabíjet pouze v noci, za působení měsíce, protože sluneční svit je znehodnocuje.

 

OZNÁMENÍ:

Veškeré informace o vlivu kamene Onyx na lidský organismus a psychiku, běžně nazývané „léčivé vlastnosti“ onyxu, jsou čerpány z obecně dostupných zdrojů. Jde o informace vycházející z dávných lidových tradic a zkušeností, které nejsou nijak vědecky ověřeny a rozhodně nenahrazují odbornou lékařskou péči!

Doplňkové parametry

Kategorie: Výrobky z kamene Onyx
Hmotnost: 1 kg
Body Global: 0,15

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
"); ttq.page(); }(window, document, 'ttq'); ttq.track('ViewContent', {"content_type":"product","quantity":1,"content_name":"Onyxov\u00e1 velk\u00e1 houba","content_id":25193,"content_category":"Dopl\u0148ky, oble\u010den\u00ed \/ V\u00fdrobky z kamene Onyx","currency":"CZK","value":247.11000000000001});