Matrace Delux
Kód: DEL2008028 DEL2009028 DEL20010028 DEL20012028 DEL20014028 DEL20015028 DEL20016028 DEL20018028 DEL20020028 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Pružinový systém Hercules nabízí dvakrát více pružin než většina ostatních matrací. Hmotnost těla je rovnoměrně rozložena na matraci, což snižuje tlak těla na matraci. Matrace Deluxe poskytuje vhodnou oporu páteři a umožňuje tělu zůstat během spánku v přirozené poloze. Matrace Delux má delší životnost než většina ostatních matrací díky velkému počtu pružin, které jsou schopny vydržet jakýkoli tlak těla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace / Pružinové |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rozměr matrace: | 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 150x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm |
| Výška matrace: | 28 cm (±1 cm) |
| Matrace: | Pružinové |
| Výška matrace: | 28cm (±1cm) |
| Materiál: | antibakteriální plsť, antibakteriální tkanina, polyuretanová pěna, silikonová bílá měkká vlna |
| Systém jádra: | Pružinový systém |
| Tvrdost: | H3 |
| Oboustrannost: | Ne |
| Ortopedická: | Ano |
| Termoregulační: | Ano |
| Snímatelný potah: | Ne |
| Nosnost: | Až 200kg (v závislosti na rozměru) |
| Záruka: | 5 let |
| Body Global: | 1,0 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
