Matrace Crown
Kód: CRO2008030 CRO2009030 CRO20010030 CRO20012030 CRO20014030 CRO20015030 CRO20016030 CRO20018030 CRO20020030 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Matrace Crown, které si může dopřát každý, nejen ten, kdo má rád tvrdé matrace. Naše jedinečná latexová pěna je hypoalergenní, propouští vzduch a je odolná proti roztočům, cítí váhu vašeho těla a přizpůsobuje se vašim konturám, aniž by vytvářela tlak.
Kokosová vlákna jsou přírodním materiálem, který v kombinaci s přírodním latexem zajišťuje vynikající oporu uvnitř matrace. Matrace z latexového materiálu vám pomohou spát pohodlněji, protože rovnoměrně rozkládají tlak po matraci. Vlastnosti desek z kokosových vláken jsou podobné vlastnostem pružin, což znamená, že se po snížení tlaku vracejí do původní polohy, čímž zajišťují další pohodlí matrace a přerozdělení tlaku. V matracích s kokosovými deskami se vytváří jen malá vlhkost, protože voda se v nich nezadržuje, ale prochází jimi a může se bez překážek odpařovat.
Matrace Crown je vyrobena tak, aby zajišťovala proudění vzduchu. Te tělesná hmotnost je rovnoměrně rozložena po matraci. A tlak matrace na tělo se snižuje. Čím vyšší je počet pružin v matraci, tím větší je počet těch, které přicházejí do kontaktu s tělem, což jí poskytuje ideální anatomickou a ortopedickou oporu v každé poloze. Životnost matrace Crown je delší než u většiny matrací. Díky vysokému počtu pružin je tato matrace schopna odolat různým typům tlaku působícího na tělo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace / Pružinové |
|---|---|
| EAN: | 8590000058887 |
| Rozměr matrace: | 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 150x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm |
| Výška matrace: | 30 cm (±1 cm) |
| Matrace: | Pružinové |
| Výška matrace: | 30cm (±1cm) |
| Materiál: | antibakteriální tkanina, HR pěna, kokosové vlákno, podšívka, polyuretanová pěna, silikonová bílá měkká vlna |
| Systém jádra: | Pružinový systém |
| Tvrdost: | H4 |
| Oboustrannost: | Ne |
| Termoregulační: | Ano |
| Ortopedická: | Ano |
| Snímatelný potah: | Ne |
| Nosnost: | Až 210 kg (v závislosti na rozměru) |
| Výrobce: | Almero® |
| Záruka: | 5 let |
| Body Global: | 1,0 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
