Matrace Almero Baby Lux
Kód: BLU1206016 BLU1356516 BLU1407016 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Voděodolná antibakteriální tkanina použitá na obou stranách matrace Almero Baby Lux udržuje ideální tepelnou rovnováhu a rostlinná struktura zabraňuje výskytu živých ortganismů ve vnitřním prostoru matrace.
Systém taštičkových pružin je vyroben kombinací vzájemně propojených jednotlivých pružin. Bylo zjištěno, že lidské tělo tlačí na matraci v různých zónách a systém taštičkových pružin podporuje tělo tím nejlepším možným způsobem díky své struktuře s pěti dodatečně vyztuženými zónami, které regulují krevní oběh a snižují převalování během spánku.
Potah dětské matrace je opatřen zipem, který umožňuje snadné vyjmutí a vyprání. Abyste zcela vyhověli potřebám svého dítěte, můžete si vybrat jeden ze dvou vzorů matrace Baby Lux – pro dívky a chlapce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace / Dětské |
|---|---|
| EAN: | 8590000060699 |
| Rozměr matrace: | 60x120 cm, 65x135 cm, 70x140 cm |
| Výška matrace: | 16 cm (±1 cm) |
| Matrace: | Dětské, Pružinové |
| Výška matrace: | 16cm (±1cm) |
| Materiál: | paměťová pěna, podšívka, silikonová bílá měkká vlna, voděodolné pouzdro se zipem |
| Systém jádra: | pružinový systém 5cm |
| Tvrdost: | H3 |
| Oboustrannost: | Ano |
| Termoregulační: | Ano |
| Ortopedická: | Ano |
| Snímatelný potah: | Ano |
| Nosnost: | Až 20 kg (v závislosti na rozměru) |
| Výrobce: | Almero® |
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost dopravy: | 120x60x16cm / 135x65x16cm / 140x70x16cm |
| Body Global: | 1,0 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
