Matrace Almero Baby Lux
Kód: ALMBLU1206016 ALMBLU1356516 ALMBLU1407016 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Voděodolná antibakteriální tkanina použitá na obou stranách matrace Almero Baby Lux udržuje ideální tepelnou rovnováhu a rostlinná struktura zabraňuje výskytu živých ortganismů ve vnitřním prostoru matrace. Systém taštičkových pružin je vyroben kombinací vzájemně propojených jednotlivých pružin. Bylo zjištěno, že lidské tělo tlačí na matraci v různých zónách a systém taštičkových pružin podporuje tělo tím nejlepším možným způsobem díky své struktuře s pěti dodatečně vyztuženými zónami, které regulují krevní oběh a snižují převalování během spánku. Potah dětské matrace je opatřen zipem, který umožňuje snadné vyjmutí a vyprání. Abyste zcela vyhověli potřebám svého dítěte, můžete si vybrat jeden ze dvou vzorů matrace Baby Lux - pro dívky a chlapce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace / Pružinové |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rozměr matrace: | 60x120 cm, 65x135 cm, 70x140 cm |
| Výška matrace: | 16 cm (±1 cm) |
| Konstrukce matrace: | Dětské, Pružinové |
| Tvrdost matrace: | H3 |
| Nosnost matrace: | až 20 kg (v závislosti na rozměru) |
| Doplňková úprava matrace: | paměťová pěna, podšívka, silikonová bílá měkká vlna, voděodolné pouzdro se zipem |
| Systém jádra: | pružinový systém 5cm |
| Oboustrannost: | Ano |
| Termoregulační: | Ano |
| Ortopedická: | Ano |
| Snímatelný potah: | Ano |
| Výrobce: | Almero® |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
