King Ped - 150x200cm
Kód: ALMKPE20015028Detailní popis produktu
Matrace King Ped je dokonalou volbou pro ty nejnáročnější klienty, kteří očekávají maximální komfort a kvalitu. Díky své vnitřní konstrukci zaručuje zvýšené proudění vzduchu, což chrání proti tvorbě roztočů, mikroorganismů a vlhkosti. Tato kombinace vrstvené HR pěny a pružinového systému poskytuje ideální podporu a pohodlí, což činí z matrace KingPed nejen skvělou volbu pro ty, kteří preferují vyšší matrace, ale také pro ty, kteří hledají luxusní spánek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace / Pružinové |
|---|---|
| EAN: | 8590000059044 |
| Rozměr matrace (ŠxD): | 150x200cm |
| Výška matrace: | 28cm (±1cm) |
| Doplňková úprava matrace: | antibakteriální tkanina, HR pěna, měkká výplň, podšívka, tvrdá plsť flexel, tvrdá výplň, válečková podpůrná pěna, vrstva silikonových vláken |
| Systém jádra: | Pružinový systém |
| Způsob balení matrace: | V plném rozměru (nevakuovaná) |
| Tvrdost: | H4 |
| Oboustrannost: | Ne |
| Termoregulační: | Ano |
| Ortopedická: | Ano |
| Snímatelný potah: | Ne |
| Nosnost: | Až 200kg (v závislosti na rozměru) |
| Výrobce: | Almero® |
| Záruka: | 5 let |
| Velikost dopravy: | 200 x 150 x 28 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
