Dreamer - 140x200cm
Kód: DRE20014030Detailní popis produktu
Zda je matrace dostatečně měkká nebo tvrdá, záleží na osobním vnímání každého jednotlivce. Jedno je jisté: že u každého člověka vzniká během spánku tlak na určité body těla. Proto společnost Almero Mattress vyvinula matrace Dreamer, která je vybavena pěti různými zónami s různými stupni tvrdosti, aby se tlakové body uvolnily a páteř dosáhla své nulové přirozené polohy. Antibakteriální tkanina nabízí iderální tepelnou regulaci, zatímco struktura materiálu zabraňuje vzniku různých mikroorganismů. Matrace má také funkci oboustranného použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace / Taštičkové |
|---|---|
| EAN: | 8590000059815 |
| Rozměr matrace (ŠxD): | 140x200cm |
| Výška matrace: | 30cm (±1cm) |
| Doplňková úprava matrace: | antibakteriální tepelná výplň, antistresová tkanina, elastická pamětová pěna, podšívka, polyuretanová pěna, silikonová bílá měkká vlna |
| Systém jádra: | kapesní pružinový systém, 5 anatomických zón |
| Způsob balení matrace: | V roli (vakuovaná) |
| Tvrdost: | H5 |
| Oboustrannost: | Ne |
| Termoregulační: | Ano |
| Ortopedická: | Ano |
| Snímatelný potah: | Ne |
| Výrobce: | Almero® |
| Záruka: | 5 let |
| Velikost dopravy: | 200 x 140 x 30 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
