Delux - 120x200cm
Kód: ALMDEL20012028Detailní popis produktu
Pružinový systém Hercules nabízí dvakrát více pružin než většina ostatních matrací. Hmotnost těla je rovnoměrně rozložena na matraci, což snižuje tlak těla na matraci. Matrace Deluxe poskytuje vhodnou oporu páteři a umožňuje tělu zůstat během spánku v přirozené poloze. Matrace Delux má delší životnost než většina ostatních matrací díky velkému počtu pružin, které jsou schopny vydržet jakýkoli tlak těla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace / Pružinové |
|---|---|
| EAN: | 8590000058627 |
| Rozměr matrace (ŠxD): | 120x200cm |
| Výška matrace: | 28cm (±1cm) |
| Doplňková úprava matrace: | antibakteriální plsť, antibakteriální tkanina, polyuretanová pěna, silikonová bílá měkká vlna |
| Systém jádra: | Pružinový systém |
| Tvrdost: | H3 |
| Oboustrannost: | Ne |
| Ortopedická: | Ano |
| Termoregulační: | Ano |
| Snímatelný potah: | Ne |
| Nosnost: | Až 200kg (v závislosti na rozměru) |
| Výrobce: | Almero® |
| Záruka: | 5 let |
| Velikost dopravy: | 200 x 120 x 28 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
