Almero Baby Lux - 65x135cm
Kód: ALMBLU1356516Detailní popis produktu
Voděodolná antibakteriální tkanina použitá na obou stranách matrace Almero Baby Lux udržuje ideální tepelnou rovnováhu a rostlinná struktura zabraňuje výskytu živých ortganismů ve vnitřním prostoru matrace. Systém taštičkových pružin je vyroben kombinací vzájemně propojených jednotlivých pružin. Bylo zjištěno, že lidské tělo tlačí na matraci v různých zónách a systém taštičkových pružin podporuje tělo tím nejlepším možným způsobem díky své struktuře s pěti dodatečně vyztuženými zónami, které regulují krevní oběh a snižují převalování během spánku. Potah dětské matrace je opatřen zipem, který umožňuje snadné vyjmutí a vyprání. Abyste zcela vyhověli potřebám svého dítěte, můžete si vybrat jeden ze dvou vzorů matrace Baby Lux - pro dívky a chlapce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace / Pružinové |
|---|---|
| EAN: | 8590000060705 |
| Rozměr matrace (ŠxD): | 65x135cm |
| Výška matrace: | 16cm (±1cm) |
| Doplňková úprava matrace: | paměťová pěna, podšívka, silikonová bílá měkká vlna, voděodolné pouzdro se zipem |
| Systém jádra: | pružinový systém 5cm |
| Tvrdost: | H3 |
| Oboustrannost: | Ano |
| Termoregulační: | Ano |
| Ortopedická: | Ano |
| Snímatelný potah: | Ano |
| Nosnost: | Až 20kg (v závislosti na rozměru) |
| Výrobce: | Almero® |
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost dopravy: | 135 x 65 x 16 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
